Metalowa szafa na środki czystości

Metalowa szafa

Do utrzymania porządku w szkołach, czy też zakładach pracy doskonale nadają się metalowe szafki, które są solidne, stabilne, pojemne i pasują do wielu przestrzeni. Metalowa szafa na środki czystości to najlepsza propozycja dla osób ceniących prostotę oraz porządek w swoim otoczeniu.

Nikt z nas nie lubi gdy przedmioty codziennego użytku nie mają swojego miejsca, dlatego warto zaopatrzyć się w taką szafę, będącą miejscem składowym najprzydatniejszych akcesoriów i detergentów.

Solidne wykonanie

Szafa wykonana jest z wytrzymałego, a jednocześnie bardzo lekkiego metalu, dlatego jej przestawianie nie jest żadnym problemem. Półki znajdujące się we wnętrzu są cienkie, stąd konstrukcja sama w sobie zajmuje bardzo mało miejsca, które można zagospodarować na przechowanie najpotrzebniejszych rzeczy do utrzymania czystości. Drzwi zostały zamontowane na wzmocnionych zawiasach, dzięki czemu nawet długotrwałe użytkowanie nie powoduje wad wynikających z eksploatacji szafy, a na ich froncie znalazło się miejsce na otwory wentylacyjne. Cała konstrukcja jest pokryta farbą, z której łatwo zmyć wszelkie zabrudzenia, a dodatkowo stanowi ona bardzo dobre zabezpieczenie przed pojawieniem się korozji.

Szerokie zastosowanie i bezpieczeństwo

Jest miejsce na mop, szczotkę, wiaderko, szufelkę oraz na mały odkurzacz, a także półki z przeznaczeniem na ścierki, ręczniki i najpotrzebniejsze detergenty. W szafie znajduje się również miejsce na ubiór dla osoby sprzątającej. Istotnym elementem szafy na środki czystości jest kluczyk, dzięki czemu przechowywane w niej rzeczy są bezpieczne, a różnego rodzaju chemikalia nie znajdą się w rękach dzieci. Po bokach szafy znajdują się otwory ułatwiające przymocowanie jej do ściany za pomocą kołków rozporowych, czy też do innej szafki przy pomocy zwykłych śrub. Duża ładowność szafy sprawia, że jej podstawa pokryta została specjalną gumą zabezpieczającą posadzkę przed porysowaniem.

Wygoda użytkowania

Mimo, że szafa pomieści bardzo dużo akcesoriów, sama w sobie zajmuje niewiele miejsca, a jej ergonomiczna wysokość sprawia, że nawet osoby niskiego wzrostu nie będą miały problemów z sięgnięciem do jej najwyższych półek. Polecana przez nasz szafa ze sklepu Maes: https://www.maes.com.pl/produkt/424/szafa-na-srodki-czystosci-na-nozkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *