Naklejki 5S

Narzędzia

Doskonałym sposobem na utrzymanie porządku wśród akcesoriów do sprzątania jest zastosowanie tablic cieni. Na tablicy przykleja się tak zwane naklejki 5S, które przedstawiają kontur wszystkich sprzętów niezbędnych do utrzymania czystości w zakładzie pracy. Dzięki zastosowanym naklejkom każdy osprzęt ma wyznaczone miejsce.

Nie tylko w połączeniu z tablicą

Naklejki 5S posiadają bardzo mocny klej, dlatego nie muszą być używane wyłącznie w połączeniu ze specjalnie przygotowaną tablicą. Ich uniwersalność sprawia, że można je umieścić bezpośrednio na ścianie. Ważne jest jednak, aby ją wcześniej oczyścić. Takie wykorzystanie naklejek jest nie tylko tańsze, ale i sprawia, że ewentualne zmiany w rozmieszczeniu akcesoriów są łatwiejsze do wykonania. Naklejki przedstawiają takie elementy, jak szczotka, szufelka, wiaderko, mop, zmiotka, łopata, skrobaczka, czy pędzel.

Długotrwały efekt

Po zerwaniu ochronnego papieru i montażu naklejki na równej powierzchni możemy być pewni długotrwałego efektu. Naklejki 5S nie odbijają światła, a ich kolory nie blakną pod wpływem promieni słonecznych. Dzięki zastosowaniu mocnego kleju mogą być używane w pomieszczeniach o wysokiej temperaturze, jak i dużej wilgotności powietrza.

Praktyczne zastosowania

W przypadku zaginięcia jednego z akcesoriów do utrzymania czystości, pusty cień podpowie nam, który z elementów zaginął. Dodatkowo wykorzystując różne kolory naklejek możemy oznaczać różne strefy naszego zakładu, co powoduje bardzo dobrą organizację wszystkich przyborów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *