Stojaki rowerowe

Stojaki na rowery

Coraz więcej firm montując na swoim terenie stojaki rowerowe zachęca pracowników do aktywności fizycznej. Szczególnie często jest to spotykane w dużych korporacjach, gdzie siedzący tryb pracy wymusza na pracownikach podjęcie właśnie takiej aktywności, jaką jest dojazd do biura za pomocą roweru.

Szerokie zastosowanie

Stojaki rowerowe są wszechobecne. Widzimy je na dworcach, pod szkołami, przy dużych centrach handlowych i małych sklepach osiedlowych. Możliwość pozostawienia roweru w bezpiecznym i wyznaczonym do tego celu miejscu jest dla wielu osób bardzo ważna. Solidne wykonanie i mocne spawy poszczególnych elementów stojaka powodują, że pozostawiony i przypięty do niego rower będzie bezpieczny nawet w ciągu kilkugodzinnego postoju. Odpowiednio zbudowana i wyprofilowana rama pozwala na zastosowanie każdego rodzaju zabezpieczenia rowerowego.

Duże możliwości

Właściwe zaprojektowanie stojaków pozwala na pozostawienie w nich zarówno małego roweru dziecięcego, jak i roweru dla dorosłych, a odpowiednio wykonane wejścia dla kół powodują, że nawet bardzo szeroka opona nie będzie miała problemów z wjazdem do stojaka. Wykorzystanie stali nierdzewnej, dodatkowo zabezpieczonej specjalnymi środkami powoduje, że stojak może służyć długimi latami bez konieczności konserwacji, czy wymiany poszczególnych elementów.

Łatwość montażu

Montaż stojaków jest bardzo prosty i odbywa się poprzez przykręcenie ich bezpośrednio do nawierzchni lub ściany budynku za pomocą specjalnych śrub. Stojaki zostały wykonane w taki sposób, aby możliwe było ich modułowe łączenie. Dokręcając kolejny moduł jesteśmy w stanie tworzyć dowolnej długości stojaki rowerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *