Taczka do opon

Opony

Bardzo często w zakładach pracy takich jak wulkanizacja, mechanika pojazdowa, czy też na magazynach firm zajmujących się produkcją opon można spotkać urządzenia wspomagające pracę zatrudnionych w tych miejscach osób. Niektóre wózki magazynowe poprzez swoją specyficzną budowę pozwalają na przewożenie tylko małej grupy towarów. Przykładem takiego urządzenia jest taczka do opon.

Duże możliwości

Dzięki regulowanym ramionom, taczka pozwala na przewóz wielu rozmiarów i rodzajów opon, co powoduje, że za jej pomocą możemy transportować nie tylko opony do samochodów i motocykli, ale też do różnego rodzaju maszyn, czy też  innych pojazdów. Niska waga i niewielkie rozmiary samego urządzenia pozwalają na wykorzystanie go poza magazynem, na przykład na naczepie ciągnika, co bardzo ułatwia precyzyjne ułożenie opon przed transportem.

Wysoka jakość wykonania

Wózek został wykonany z wysokiej jakości stalowych elementów wykończonych wzmocnionymi spawami, co sprawia, że za jego pomocą możemy przewozić znaczne ciężary. Jego standardowa nośność to nawet 200 kilogramów. Specjalny dobór kół taczki powoduje, że manewrowanie wózkiem jest bardzo precyzyjne i niewymagające większego wysiłku, a zastosowanie łożyska kulkowego sprawia, że praca z wózkiem jest cicha i wygodna.

Wygoda i bezpieczeństwo

Wózek magazynowy został wyposażony w dodatkowe kółka podporowe pozwalające na dokonanie przewozu w jeszcze bezpieczniejszy sposób. Dodatkowo uchwyty taczki zostały wyposażone w wygodne nasadki z tworzywa, które pozwalają na pewny chwyt i jeszcze wygodniejsze operowanie urządzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *