Wózek warsztatowy

Warsztat mechanik

Wózki magazynowe mogą nie tylko być wykorzystane do transportu, ale także do przechowywania różnego rodzaju narzędzi i niezbędnych artykułów. Przykładem takiego wózka jest wózek warsztatowy, którego budowa daje duże możliwości pracy.

Szerokie zastosowanie

Wózek warsztatowy składa się z kilku elementów. Pierwszym z nich jest blat, na którym można wykonywać drobne prace montażowe i naprawcze. Poniżej znalazło się miejsce na dwie półki pozwalające na szybki dostęp do niezbędnych narzędzi, a oprócz tego istnieje możliwość umieszczenia drobnych przedmiotów, jak klucze, śruby i nakrętki w czterech szufladach zamykanych na klucz.

Wygoda użytkowania

Każda z szuflad ma nośność do 25 kilogramów, co sprawia, że możemy w nich przechowywać bardzo dużo przedmiotów, a na froncie każdej z nich znajdziemy miejsce na identyfikator ułatwiający znalezienie potrzebnego narzędzia. Wózek posiada także zamek centralny jednocześnie otwierający wszystkie skrytki.

Bezpieczeństwo

Wózek warsztatowy został wyposażony w hamulec nożny, dzięki czemu nawet pozostawiony na nierównej powierzchni nie będzie miał możliwości samoczynnego przemieszczenia się. W kołach wózka zostało użyte bardzo ciche i precyzyjne łożysko kulkowe, a wysokiej jakości opony nie zostawiają po sobie śladów nawet pod znacznym ciężarem. Aby nie doszło do przejechania wózkiem po stopie pracownika, kółka posiadają specjalne metalowe ochraniacze. Cała konstrukcja została wykonana ze stali nierdzewnej, a wzmocnione spawy zabezpieczają wózek przed powstaniem wad eksploatacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *