Ogrodzenia tymczasowe

Ogrodzenia siatka

Bardzo często na placach budowy, miejscach remontów drogowych, czy też koncertach można spotkać ogrodzenia tymczasowe. Zabezpieczają one teren przed wejściem nieuprawnionych osób oraz przed wjazdem samochodów poza wyznaczony obszar.

Solidne wykonanie i bezpieczeństwo

Ogrodzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu mogą być używane przez bardzo długi czas. Ich metalowe elementy zostały pokryte specjalnym środkiem zabezpieczającym przed rdzewieniem, a wzmocnione spawy są gwarancją stabilności. Na terenie budowy bardzo często wykorzystuje się drogie narzędzia oraz maszyny, które w łatwy sposób mogłyby zostać skradzione. Na dodatek poruszają się tam ciężkie pojazdy, jak koparki i walce, dlatego wejście na teren bez odpowiednich akcesoriów jak kask i kamizelka odblaskowa mogłoby się zakończyć tragicznie. Ogrodzenia tymczasowe chronią przed takimi wypadkami.

Dowolność wyboru

Poszczególne elementy ogrodzenia można ze sobą w dowolny sposób łączyć, a także montować furtki. Zamontowana brama dzięki dodatkowemu elementowi, jakim jest koło, może być w bardzo prosty sposób i bez wysiłku otwierana oraz zamykana, a specjalna konstrukcja kółka umożliwia jej używanie nawet na piasku. Na ogrodzeniu istnieje możliwość zawieszania tablic informacyjnych i ostrzegawczych. Pod względem budowy wyróżniamy przede wszystkim ogrodzenia ażurowe, pełne, a także wykonane z płyty OSB.

Łatwy transport i montaż

Przewóz ogrodzenia tymczasowego jest możliwy dzięki zastosowaniu specjalnych palet do transportu i magazynowania. Montaż ogrodzenia jest bardzo prosty i następuje poprzez umieszczenie nogi obramowania w specjalnej stopce, oraz połączenie jej górnej części z sąsiadującym elementem konstrukcji. Planując rozpoczęcie budowy w miejscu bezpośrednio graniczącym z chodnikiem, czy też ulicą, jesteśmy zobligowani do zapewnienia bezpieczeństwa osobom znajdującym się w pobliżu wykonywanych prac. Ogrodzenia tymczasowe to dobry krok w stronę poprawy bezpieczeństwa osób postronnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *